Львів

На Львівщині правоохоронці посилено будуть відпрацьовувати водіїв самокатів та велосипедів — Варта 1


На Львівщині розпочалась операція «Двоколісний транспорт».

Як повідомляє Нацполіція Львівської області, відпрацювання, під час якого поліцейські проводитимуть з водіями двоколісних транспортних засобів профілактичну роботу, триватиме від 27 червня до 10 липня.

Поліцейські закликають водіїв мотоциклів, моторолерів, скутерів, велосипедів та самокатів ретельно виконувати вимоги Правил дорожнього руху.

Від початку червня на автодорогах Львова та області сталось 37 дорожньо-транспортних пригод за участю мотоциклістів, водіїв скутерів та мопедів. З цієї кількості — 29 ДТП з потерпілими, у яких 2 осіб загинули та 34 особи були травмовані. У 4 випадках водії двоколісних транспортних засобів перебували за кермом у нетверезому стані.

Двоколісні транспортні засоби — мотоцикли, моторолери, скутери та велосипеди, стають все популярнішими, відповідно — зростає кількість дорожньо-транспортних пригод з їх участю. Під час аварій водії таких транспортних засобів отримують травми, інколи — несумісні з життям, оскільки ступінь захищеності їх значно нижча ніж автомобілістів. Це ж стосується систем пасивної та активної безпеки, якими обладнані відповідні транспортні засоби.

Звичайно, головною причиною дорожньо-транспортних пригод є порушення учасниками дорожнього руху вимог Правил дорожнього руху та вимог безпеки. Проте, інколи водії двоколісних транспортних засобів нехтують елементарними нормами захисту, наприклад — не використовують шоломи, чим значно підвищують ризик травмування — навіть при звичайному падінні. Доволі часто водії двоколісних транспортних засобів не мають з собою передбачених законодавством документів, інколи — керують у нетверезому стані.

Також під час операції «Двоколісний транспорт» поліцейські виявлятимуть транспортні засоби, які перебувають у розшуку, а ще перевірятимуть реєстраційні документи та звірятимуть номери агрегатів.

Як повідомлялося, у Львові перехожий затримав нетверезого мопедиста і передав патрульним. 

Читайте також

Оформлення транспортного засобу тут триває близько 20 хв

НБУ опублікував актуальний курс валют

Били ракетами льотчики 52-го авіаполку ЗС РФДжерело https://varta1.com.ua/news/na-lvivshchini-pravoohoronci-posileno-budut-vidpracovuvati-vodiv-samokativ-ta-velosipediv_349100.html

Back to top button