Львів

На північ від Харкова ЗСУ відтіснили ворога на кордон з Росією – ЗМІ


На північ від Харкова українські війська відтіснили ворога до кордону з РФ.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко 14 травня.

«Ну ось і все. Блискучий контрнаступ ЗСУ на північ від Харкова – і ми на кордоні з самою потворною, брехливою та бридкою так званою «державою». Звідси можна бачити рашистський зомбіленд. Хочеться постукати до них великим калібром, але, на жаль, я журналіст. Тому просто пишаюсь нашими хлопцями, які відкинули орду від мого рідного міста за її сраний порєбрік», – написав Цаплієнко у фейсбуці.

Військкор каналу «1+1» поширив своє фото поруч з інформаційно-вказівним знаком прикордонної смуги.

«Водночас ЗСУ розпочали контрнаступ на Ізюмському напрямку. Західні аналітики, м’яко кажучи, офігівають від успіхів українських сил», – зазначив Цаплієнко.

Водночас Генеральний штаб ЗСУ  в оперативному зведенні станом на 18:00 повідомив, що на Харківському напрямку окупанти основні зусилля зосередили на утриманні займаних позицій, контролі маршрутів постачання по автошляхах на північ та схід від міста Харкова, а також недопущенні просування українських військ у напрямку державного кордону.

Українці не дозволи ані оточити Харків, ані захопити його. Понад те, схоже на те, що російські сили  вирішили повністю покинути свої позиції біля міста. Такий висновок роблять аналітики американського Інституту дослідження війни (ISW).

Оцініть новину

Клас!

6

Я це люблю

4

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button