Львів

На площі Галицькій для зручності пішоходів демонтують огорожу, – ФОТО19:04, Сьогодні

Надійне джерело

У Львові зупинили реконструкцію площі Галицької. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, на площі Галицькій демонтують огорожу для зручності пішоходів, однак реконструкція площі зупинена через воєнний стан. 

«Реконструкція пл. Галицької ще не є завершена. Частину робіт із благоустрою вдалося виконати минулого року, ще залишилося доставити частину вуличних меблів та обладнати і підсвітити сам фонтан. Однак, для зручності пішоходів, сьогодні поступово демонтовуємо огорожу. Щоб було безпечно проходити, усі розриття замостимо плиткою ФЕМ. На сьогодні благоустрій цієї території на пл. Галицькій виконано на 60%», – розповів Андрій Зозуля.

Андрій Зозуля також повідомив, що фотографії і квіти, які були розміщені на частині огорожі, теж демонтували і передали в управління туризму Львівської міськради .

«Ми сконтактували з американцем Лео Соло, який з власної ініціативи створив тимчасовий меморіал на огорожі, що на пл. Галицькій. Подякували йому за повагу та вшанування пам’яті українців, які загинули від рук рашистів, а також пояснили, що демонтуємо стіну, позаяк огорожу забирають. Всі фото та квіти будуть збережені.

Читайте також: Вступ України в ЄС: депутати Європарламенту ухвалили резолюцію про надання статусу кандидата

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюSource link

Back to top button