Львів

На Водохреща у центрі Львова відбудеться екуменічна молитва і освячення води

У середу, 19 січня, на свято Богоявлення у Львові відбудеться загальноміське освячення води. У ньому візьмуть участь представники і духовенство усіх християнських конфесій. Чин освячення очолить єпископ Української єпархії Вірменської апостольської Церкви Маркос Оганесян.

«Найголовніше, коли різні конфесії збираються разом на молитву – це показує єдність християн. Екуменічне водосвяття ще раз доводить усім нам, що, незважаючи на відмінності, християни єдині, тому що поклоняються єдиному Богу – Ісусу Христу і прагнуть єдності. Тому що у сучасні важкі часи всім бракує єдності у будь-якому питанні», – цитує духовного пастиря Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці отця Карапета Гарібяна прес-служба міськради.

Спільна молитва розпочнеться на площі Ринок о 13:30. Після цього воду освятять і мешканці зможуть набрати собі води додому. Для цього буде резервуар об’ємом 1500 літрів.

Резервуар встановлять ввечері 18 січня, а вранці його наповнять водою. Як уточнив заступник директора «Львіводоканал» Юрій Свізінський, за технічним станом резервуару стежать, його дезінфікують та ретельно промивають. Артезіанську воду, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатимуть на площу Ринок автоцистерною Галицького ШРП.

Через водосвяття проїзд для трамваїв центром Львова тимчасово перекриють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/na_vodohreshha_u_tsentri_lvova_vidbudetsya_ekumenichna_molitva_i_osvyachennya_vodi_n1533903

Related Articles

Back to top button