Львів

Наймолодшому ковідному пацієнту лише 1 місяць: лікарня ОхМатДит у Львові14:59 24 січня 2022 р.

У КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча лікарня “ОХМАТДИТ” зафіксували антирекорд – 97 дітей з діагнозом COVID.

Найменшому пацієнту – лише 1 місяць, найстаршому – 17 років. Медики повідомили, що стан захворювання дітей – середній.

«У 2 пацієнтів COVID спровокував цукровий діабет. 16-річний хлопець з синдромом Криглера-Найяра (генетичне захворювання) – під ШВЛ. Окрема група хворих дітей – діти з онкогематологічною патологією (лейкози) – їх зараз у COVID-зоні лікарні десятеро. Ці діти потребують інтенсивного догляду і лікування, 3 з них – у відділенні реанімації та інтенсивного лікування», повідомили у лікарні.

Колектив ОХМАТДИТу звернувся до родин у яких є діти: “Батьки, обмежте контакти та вдягайте малечі маски у людних місцях. У COVID-зоні персонал зараз працює на межі людських можливостей, допоможіть нам дати бій підступному вірусу. Тільки разом ми переможемо”.

Завідувачка COVID-зони медичного закладу Марія Синенька розповіла, що симптоми захворювання у дітей не змінилися. Це температура, кашель, нежить, кишкові розлади та млявість.

“Зараз стало менше ковідних пневмоній, частіше інфекція осідає у верхніх дихальних шляхах. Вона добре піддається лікуванню, за два-три дні вдається зняти симптоми й дитині суттєво легшає”, – пояснила Марія Синенька.Джерело http://dailylviv.com/news/medytsyna/naimenshomu-kovidnomu-patsiientu-lyshe-1-misyats-likarnya-okhmatdyt-u-lvovi-96572

Back to top button