Львів

Насильство над сім’єю в одному з сіл Чернігівщини — черговому військовослужбовцю РФ повідомлено про підозру — Варта 1


На Чернігівщині прокуратура встановила особи двох російських військовослужбовців, які вчиняли насильство над сім’єю.

Фото: Чернігівської обласної прокуратури

Про це інформує прес-служба Чернігівської обласної прокуратури.

За даними слідства, військовослужбовець РФ, 15 березня, вчиняв фізичне та психологічне насильство стосовно сім’ї, яка проживає в одному із сіл Чернігівської області.

Зайшовши до будинку потерпілих, підозрюваний погрожував вбити чоловіка та його малолітнього сина, тримаючи їх на прицілі автомату.

Також він намагався попередити їх можливий опір у той час, як інший, наразі ще не встановлений військовий РФ, намагався вчинити сексуальне насильство над 15-річною падчеркою господаря будинку.

Його злочинні дії вдалося припинити матері дівчини.

Дії обох військовослужбовців країни-агресора розслідуються в рамках одного кримінального провадження.

Зараз вживаються заходи щодо встановлення особи другого військовослужбовця РФ, який намагався вчинити дії сексуального характеру по відношенню до неповнолітньої.

Слідство триває. Заходи з викриття здійснила прокуратура, спільно зі співробітниками Управління СБУ в Чернігівській області, за оперативного супроводу управління карного розшуку ГУНП та відділу протидії кіберзлочинам в області.

Читайте також

З квітня таку підготовку за кордоном пройшли тисячі військовослужбовців

Кирило Васильчишин загинув у районі Бахмута

Час оформлення автомобілів продовжено до 23:00 год.Джерело https://varta1.com.ua/news/nasilstvo-nad-sim-ieyu-v-odnomu-z-sil-chernigivshchini—chergovomu-viyskovosluzhbovcyu-rf-povidomleno-pro-pidozru_349132.html

Back to top button