Львів

«Не прикордоння між орками й ельфами». Зеленський прокоментував кандидатство України в ЄС


Україна більше не є третьою країною, як її трактувала офіційна термінологія. Ми позбулися цього значення і стали майбутнім членом у ЄС.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення.

«Офіційно визнано: Україна – не місток, не подушка між Заходом і Росією, не буфер між Європою і Азією, не сфера впливу, не «сіра» зона, не транзитна територія. Не прикордоння між орками й ельфами. Україна – це майбутній рівний партнер для щонайменше 27-ми країн Євросоюзу», – заявив Зеленський.

Український президент наголосив, що статус кандидата – це заручини та серйозний крок у взаєминах України та ЄС.

«Це не просто дружба та симпатія, а твердий і офіційний намір стати в майбутньому одним цілим. У найближчому майбутньому», – зазначив Зеленський.

Він звернув увагу на те, що Україна зможе залучатися до роботи окремих органів і нових програм Євросоюзу, доступ до яких обмежена для третіх країн.

«Зараз ми позбулися цього принизливого визначення. Україна ніколи не була такою за сутністю, але офіційна термінологія називала нас саме так. Ми позбулися цього. Ми не третя країна, не десята, не сота, ми майбутній член Євросоюзу», – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, що лідери Європейського союзу на саміті в Брюсселі затвердили рішення надати Україні статус кандидата на вступ. Його схвалили на основі рекомендації Європейської комісії, наданої 17-го червня.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button