Львів

Новини Львова: Російська армія замінувала енергоблоки Запорізької атомної електростанції,21:30 6 серпня 2022 р.

На Запорізьку АЕС росіяни завезли зброю та вибухівку, повідомив представник пресслужби ГУР Андрій Юсов.

Також, за його словами, зс рф замінувала низку комунікацій. Серед них газопостачання, електропостачання та водопостачання. Юсов вважає, що це робиться перед «неминучим контрнаступом ЗСУ».

Інформацію щодо замінування з посилання на  представник апресслужби головного управління розвідки Андрія Юсова, повідомила пресслужба компанії “Енергоатом” у телеграмі.

“МАГАТЕ не контролює і ООН, і всі структури не контролюють ситуацію в Запорізькій атомній електростанції. Більше того проведені та оприлюднені міжнародні розслідування, де чітко показано, як росіяни завозять зброю, техніку і вибухівку на територію енергоблоків. Є підтверджена інформація про замінування енергоблоків російськими окупаційними військами Запорізької атомної станції в Енергодарі”, – повідомив Юсов.

Він заявив, що весь світ має бити на сполох, щоб зупинити можливе повторення різноманітних сценаріїв – один із яких повторення “ядерної Оленівки”.Джерело https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/rsiiska-armiya-zaminuvala-enerhobloky-zaporizkoyi-atomnoyi-elektrostantsiyi-rozvidka-101689

Back to top button