Львів

Новини Львова: Європейська рада щойно прийняла рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС,21:56 23 червня 2022 р.

Європейська рада надала Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Це рішення одноголосно підтримали всі лідери ЄС під час саміту у Брюсселі 23 червня.

Про це у Twitter повідомив президент Європейської ради Шарль Мішель, пише Dailylviv.com.

“Європейська рада щойно прийняла рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС. Історичний момент. Сьогоднішній день знаменує собою вирішальний крок на вашому шляху до ЄС. Мої вітання президенту України Володимиру Зеленському та президенту Молдови Майї Санду, а також народам України та Молдови”, – зазначив він.

Крім того, лідери ЄС визнали європейську перспективу Грузії та готові надати статус кандидата, як тільки будуть вирішені пріоритетні питання.

“Вітаю грузинський народ. Історичний момент у відносинах між ЄС та Грузією: майбутнє Грузії пов’язане з ЄС”, – додав Мішель.

“Сьогодні добрий день для Європи. Привітання президентам України, Молдови та прем’єр-міністру Грузії. Ваші країни є частиною нашої європейської родини. І сьогоднішнє історичне рішення лідерів підтверджує це”, – зазначила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та опублікувала фото сьогоднішнього засідання.

Джерело https://dailylviv.com/news/polityka/ievropeiska-rada-shchoino-pryinyala-rishennya-pro-nadannya-ukrayini-ta-moldovi-statusu-kandydata-v-chleny-ies-sharl-mishel-10052

Back to top button