Львів

Новини Львова: Жодних гагаріних і мендєлєєвих: у Рудному09:17 6 серпня 2022 р.

У Рудному встановили перші таблички та вказівники на вулицях, названих на честь відомих українців.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Віднині – жодних гагаріних та мендєлєєвих з королєнками. Натомість маємо вулиці Квітки Цісик, Івана Пулюя, Юрія Липи, Ярослава Осмомисла, Ярослава Дашкевича», – зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, загалом у Львівській громаді дерусифікують 53 вулиці. Найбільше таких у Львові – 41, у Винниках – 6, у Рудному – 5, Підрясному – 1. На сьогодні нові назви затвердили для 19 вулиць Львівської громади. Наступного тижня робоча група з перейменування має фіналізувати рішення щодо решти. Кінцеве ж рішення прийматимуть на засіданні Львівської міської ради.

Роботи з виготовлення та розміщення табличок оплачують районні адміністрації за рахунок коштів на поточні видатки. Вартість однієї таблички коливається в межах 300-600 грн.

Після перейменування вулиць у Львівській громаді мешканцям не потрібно змінювати документи. Це робитимуть лише підприємці, проте для них ця процедура буде безкоштовною. Джерело https://dailylviv.com/news/polityka/zhodnykh-haharinykh-i-mendelieievykh-u-rudnomu-novi-nazvy-starykh-vulyts-101673

Back to top button