Львів

Очільниця київського департаменту освіти опублікувала ностальгійний допис про СРСР

Олена Фіданян каже, що насправді писала про екологію

Очільниця департаменту освіти Київської міської державної адміністрації, 58-річна Олена Фіданян у середу, 15 вересня, опублікувала на своїй сторінці у Facebook ностальгійний допис про часи СРСР. Вона згадала склянку води без сиропу, яка коштувала 1 копійку, проїзд в метро за 5 копійок, дешеві зошити для школярів в радянські часи.

До цього допису Олена Фіданян також прикріпила фото піонера, який п’є газований напій з автомата. Допис освітянки викликав хвилю обурення в соцмережах, пише «Українська правда».

Вона написала, що були часи, коли не було Covid-19, люди не боялися пити воду з вуличних автоматів, користувалися багаторазовими склянками, не купували воду для дому, а пили з крана.

Також вона нагадала про те, що раніше копійка була цінною, і за дрібні гроші можна було придбати багато речей: згадала про те, що в автоматах вода без сиропу коштувала одну копійку, а з сиропом – три, що за три копійки можна було проїхатися у трамваї, а за п’ять – у метро чи автобусі і так далі.


Скріншот допису Олени Фіданян

Під дописом чиновниці почали писати гнівні коментарі – її звинуватили у ностальгії за СРСР, почали робити колажі, порадили покинути свою посаду, якщо вона має такі погляди. І навіть започаткували флешмоб #звільнитифіданян.

Зокрема, користувачі нагадали їй про дефіцит у СРСР базових товарів, про репресії і про голодомори, концтабори та знищення української культури.

Водночас у коментарях керівниця департаменту освіти відповіла, що насправді її пост про екологію та чисту воду.

Також користувачі Facebook започаткували флешмоб #звільнитиФіданян із закликом до голови КМДА та мера Києва Віталія Кличка звільнити чиновницю з посади.

Станом на 21:05 15 вересня коментарів Віталія Кличка з цього приводу не було.

Хто така Олена Фіданян

Олена Фіданян народилася 1 грудня 1963 року в Києві. Освіта вища. У 1989 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького (спеціалізація «Педагогіка і методика початкового навчання», кваліфікація – вчитель початкових класів), у 2010 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України (спеціалізація «Державне управління», кваліфікація – магістр державного управління).

Працювала на різних посадах – від вчителя початкових класів до помічника народного депутата. З 29 квітня 2014 року очолює департамент освіти КМДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/golova_kiyivskogo_departamentu_osviti_opublikuvala_nostalgiyniy_dopis_pro_srsr_n1526265

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com