Львів

Оксана Линів виконає симфонічну поему Штрауса у пам’ять про львівського іконописця Остапа ЛозинськогоЛЮДИ

Також сьогодні у Львові презентують книжку, над якою іконописець працював упродовж останніх місяців свого життя

Фото: Оксана Линів

Сьогодні, 14 січня, 9 день після смерті львівського іконописця Остапа Лозинського. У пам’ять про нього диригентка Оксана Линів виконає симфонічну поему Штрауса. Про це вона повідомила на особистій фейсбук-сторінці.

Сьогодні я виконаю на своєму концерті-інавгурації в його пам’ять один із найбільш філософських духовних творів симфонічну поему Ріхарда Штрауса «Смерть і Просвітлення». Це твір про боротьбу за Ідеал та про поразку перед смертельною хворобою, про перехід Душі і про звільнення від земних страждань, про Вічне Світло і прийняття…Вибираючи програму я ще не знала, що таке станеться, але зараз я знаю, ДЛЯ КОГО я тоді вибрала цей твір і для кого прозвучить сьогоднішній концерт, – написала виконавиця.

Нагадаємо, сьогодні у пам’ять про Остапа Лозинського у Львові презентують книжку, над якою він працював упродовж останніх місяців свого життя. Про це читайте ТУТ. 

Читайте також: На Личаківському кладовищі поховали львівського художника та іконописця Остапа Лозинського

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.


Джерело https://galnet.fm/oksana-lyniv-vykonaye-symfonichnu-poemu-shtrausa-u-pam-yat-pro-lvivskogo-ikonopystsya-ostapa-lozynskogo/

Back to top button