Львів

Окупанти мінують узбережжя Каховського водосховища — Генштаб — Варта 1


У Придністров’ї особовий склад оперативної групи російських військ у регіоні продовжує несення служби в посиленому режимі

ФОТО: інформативне

Інженерні підрозділи російських окупантів проводять заходи з мінування узбережжя Каховського водосховища.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в «Facebook».

Зазначається, що на Запорізькому напрямку угруповання противника додатково посилено сформованим танковим батальйоном на танках Т-62.

На Південнобузькому напрямку противник активних бойових дій не проводив. Продовжує обстріли українських військ та веде повітряну розвідку з використанням безпілотників.

«Виявлено проведення інженерними підрозділами окупантів заходів із мінування узбережжя Каховського водосховища», — наголошується у повідомленні.

На Бессарабському напрямку, на території Придністровського регіону Республіки Молдова, знижено рівень терористичної небезпеки. При цьому, особовий склад оперативної групи російських військ в регіоні продовжує несення служби в посиленому режимі.

Читайте також

Звинувачення просить для них по 12 років позбавлення волі, захист наполягає на 8

Окупанти продовжують інженерне обладнання позицій у прикордонних районах Брянської області росії

Зокрема, ворог безуспішно наступає у напрямках Сєвєродонецька, Борівського, Комишувахи, Ниркового, Берестового та БілогорівкиДжерело https://varta1.com.ua/news/okupanti-minuyut-uzberezhzhya-kahovskogo-vodoshovishcha—genshtab_347207.html

Back to top button