Львів

Перейменування вулиць у Львівській громаді: у Рудному встановили перші таблички11:21, Сьогодні

Надійне джерело

У Рудному встановили перші таблички та вказівники на вулицях, названих на честь відомих українців.

Станом на 5 серпня у Рудному встановили перші таблички та вказівники на вулицях, що перейменували та назвали на честь відомих українців. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради

“Віднині – жодних гагаріних та менделєєвих з королєнками. Натомість маємо вулиці Квітки Цісик, Івана Пулюя, Юрія Липи, Ярослава Осмомисла, Ярослава Дашкевича”, – зазначили у департаменті міської агломерації міськради

Довідково. Загалом у Львівській громаді дерусифікують 53 вулиці. Найбільше таких у Львові – 41, у Винниках – 6, у Рудному – 5, Підрясному – 1. На сьогодні нові назви затвердили для 19 вулиць Львівської громади. Наступного тижня робоча група з перейменування має фіналізувати рішення щодо решти. Кінцеве ж рішення прийматимуть на засіданні Львівської міської ради.

Роботи з виготовлення та розміщення табличок оплачують районні адміністрації за рахунок коштів на поточні видатки. Вартість однієї таблички коливається в межах 300 – 600 гривень.

Після перейменування вулиць у Львівській громаді мешканцям не потрібно змінювати документи. Це робитимуть лише підприємці, проте для них ця процедура буде безкоштовною. 

Читайте також: У Львові проголосували за нові назви для ще 25 вулиць міста: результати

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюSource link

Back to top button