Львів

«підписують» бомби, які скидають на «Азовсталь»


Дізнавшись про перемогу українського гурту Kalush Orchestra на «Євробаченні»  та після слів українського лідера, який повідомив, що Україна зробить усе, щоб наступного року прийняти пісенний конкурс у відбудованому українському Маріуполі росіяни остаточно оскаженіли. Вони «підписали» бомби, які скидають на «Азовсталь» та фото виклали у своєму телеграм-каналі.

На одному з вибухових пристроїв рашисти продублювали фразу Kalush Orchestra із закликом врятувати Азовсталь й відповіли: ««Євровидение-2022». Услышал zov, въ***ть Аzov».

У телеграм-каналі, де опублікували фото бомб, також написали: «На відомому політичному шоу під назвою «Євробачення» перше місце було надано Україні. Росія, нарешті, у цьому треші не брала участі, але прохання українського гурту задовольнила як могла. Райт, як кажуть, нау. Цікаво, а де тепер відбудеться наступний конкурс?».

Нагадаємо, що український гурт Kalush Orchestra під час виступу у фіналі Євробачення-2022 прямо зі сцени закликав світ допомогти врятувати Маріуполь та “Азовсталь”, маючи на увазі, звісно українських захисників міста.

 

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button