Львів

Піски – це свіжий провал ворога. Воїн Легіону Свободи з Донеччини


Ситуація напружена, але наразі, у порівнянні із Сєвєродонецьком чи Рубіжним, на східних рубежах відносно спокійніше.

Про те, що відбувається на Донеччині, в проєкті “Підсумки. Наживо” на NTA розповів лейтенант Нацгвардії України, заступник комбата «Легіону Свободи» Володимир Назаренко.

За його словами, постійні погрози ворога провести операції на Бахмут, Піски, Авдіївку наразі так і залишаються лише погрозами на словах. Так само як і атака на Слов’янськ, на який росіяни хотіли вирушити ще місяць тому. Наразі всі спроби ворога захопити міста зводяться до терору над мешканцями через ракетні обстріли.

“Тому можемо констатувати, що залишки “м’яса” орків – близько 6-7 тисяч – вичерпалися в Сєвєродонецьку. Ми скоротили лінію оборони і це дало змогу зекономити наші ресурси – передусім, людські, а також боєприпаси, артилерію, бронетехніку. Сконцентрувати їх для контрнаступу на інших рубежах”, – коментує Назаренкою

Стверджує: дуже важливо, що сучасна західна артилерія допомагає нищити логістику і комунікацію росіян.

«Росіяни не можуть зібратися бодай в якийсь кулак, щоб почати наступ на якомусь із напрямків. Останній їхній провал стався у Пісках. Окупанти випустили декілька ешелонів боєприпасів по Пісках за день і це нічого їм не дало. Спрацювали наші контрбатарейні сили. В окупаційних військ закінчуються солдати, ЗСУ добряче їх зачищають», – резюмував Володимир Назаренко.

Відтак амбіції ворога із “захопити Київ за три дні” зменшилися до бажання захопити те чи інше село.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button