Львів

про що розмовляли — Варта 1


До української парамедикині та відомої волонтерки Юлії Паєвської з позивним «Тайра» після звільнення з російського полону зателефонував принц Гаррі, який надихнув її не здаватись та продовжувати боротьбу.

Про це пише в інтерв’ю The Telegraph.

«Він просто надихнув мене продовжувати боротьбу. Він сказав, що підтримує Україну і всіх нас. І що сім’я »Ігор нескорених« завжди дбає про своїх членів… Я дуже вдячна принцу Гаррі, бо саме після »Ігор нескорених« росіяни перестали мене допитувати і катувати. Я думаю, що поширення інформації по всьому світу вплинуло на їхнє рішення обміняти мене», – сказала волонтерка.

Також «Тайра» пригадала те «пекло», в якому вона пробула три місяці. 

«Росіяни сказали мені, що краще покінчити життя самогубством, тому що вони все одно уб’ють мене, але я намагалася вірити, що виживу. У мене не було абсолютно ніякої інформації про те, що відбувається у світі. Я навіть не знала, чи жива моя сім’я і чи вціліла моя хата, бо росіяни вже майже були в Києві, коли ми виїжджали… Говорили, що нас ніхто не підтримує, що інші країни дають нам тільки стару, іржаву зброю. Говорили, що ми нікому не потрібні і що про Україну всі давно забули», – розказала Юлія Паєвська. 

Варто зазначити, що принц Гаррі та українську парамедикиню пов’язує те, що вона бере участь у «Іграх нескорених» у складі української делегації, а член британської королівської родини – ініціатор проведення цих змагань.

Нагадаємо, «Тайра» розповіла про пережите у полоні.

Читайте також

Поліцейська загинула внаслідок необережного поводження з табельною зброєю

Стратегія терору рф

Також травмовані ще двоє осіб та дитинаДжерело https://varta1.com.ua/news/princ-garri-zatelefonuvav-paramedikini-tayri-pro-shcho-rozmovlyali_351242.html

Back to top button