Львів

П’ять областей перебувають на межі «червоної» зони, – МОЗ

На межі з «червоною» зоною перебувають Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області. Про це заявив головний державний санлікар Ігор Кузін, передає «Укрінформ» в четвер, 14 жовтня.

Він додав, що на межі «помаранчевої» та «червоної» зони наразі перебувають п’ять областей: Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Харківська. З його слів, ситуацію вдається втримати за рахунок розгортання додаткових ліжок та ресурсів системи охорони здоров’я, однак вона поступово погіршується.

«Маємо констатувати, що епідемічна ситуація прогнозовано погіршується. Ми вже маємо рішення про переведення Херсонської області, це перша область, яка рішенням комісії ТЕБ та НС була переведена в червоний рівень, і цей рівень епідемічної небезпеки буде запроваджений з 15 жовтня. Ми бачимо що в цій області ситація зараз найгріша», – розповів він.

Нагадаємо,що Херсонська область переходить у «червону» зону епідемічної небезпеки через поширення коронавірусу з 15 жовтня. Відповідне рішення на своєму засіданні ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 11 жовтня у регіоні показник рівня госпіталізацій становить 63,6 на 100 тис. населення при цільовому показнику в не більш як 60. При чому «червоним» цей показник тримається вже кілька днів поспіль.

Крім того, під час засідання голова обласного департаменту охорони здоров’я Одеської обласної облдержадміністрації Наталія Одарій-Захар’єва повідомила, що найближчими днями Одеська область також переміститься в «червону» зону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/pyat_oblastey_perebuvayut_na_mezhi_chervonoyi_zoni__moz_n1528219

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com