Львів

П’ятого президента України Петра Порошенка помітили на пункті пропуску «Рава-Руська» (ФОТО) — Варта 1


Пятого президента України Петра Порошенка ввечері 27 травня помітили в пункті пропуску «Рава-Руська», Львівської митниці. Про це повідомили місцеві Telegram-канали.

Петро Порошенко за даними очевидців намагається виїхати з України до Польщі на власному транспортному засобі марки «Range Rover».

Наразі митники та прикордонники не пропускають його.

Точної причини виїзду наразі невідомо.

Додамо, що сам Петро Порошенко годину тому виклав у себе у Facebook пост, у якому написав, що вперше з початку війни потрапив до Львова, де забирає на потреби ЗСУ автомобілі, передані з-за кордону.

Також партія «Європейська Солідарність» повідомила , що 29-30 травня 2022 року Петро Порошенко у складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

За власною інформацією «Варта 1» станом на 23:50 всі з автомобіль «Range Rover» поїхав  у невідомому напрямку. На кордоні Порошенка не пропустили.

Додамо, що суд так не обрав міру запобіжного заходу, який би не дозволяв виїзду Петра Олексійовича Порошенка з України.

Нагадаємо, що апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Порошенку

Читайте також

Проект «Прийняття» має відновити історичну справедиливість

Путін не забрав суверенітет України – навпаки, він показав українцям, наскільки важлива незалежність

Зміна графіку відбудеться з понеділка,30 травняДжерело https://varta1.com.ua/news/pyatogo-prezidenta-ukrayini-petra-poroshenka-pomitili-na-punkti-propusku-rava-ruska-foto_347286.html

Back to top button