Львів

Ремонт моста у селі Тухолька: на якому етапі роботи

[ad_1]

У селі Тухолька триває капітальний ремонт моста через річку Бринівка. Як інформують у Службі автомобільних доріг у Львівській області, міст уже відремонтували на одній частині і почали демонтажні роботи на іншій.

Там також зазначили, що ремонт моста у селі Тухолька – частина державного інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло», який реалізують у межах програми Президента «Велике будівництво».

Нагадаємо, міст у Тухольці має протяжність близько 17,5 метрів. Ми також публікували фото з висоти, з яких видно, як ремонтують цей об’єкт.

Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, крім моста у Тухольці, триває капітальний ремонт на переправах через річки Бринівка у селі Плав’я та Сможанка у селі Сможе на дорозі Київ – Чоп. На всіх трьох мостах організували реверсивний рух транспорту.

Завершальні ремонтні роботи тривають на мостах: через річки Орява поблизу села Орява та Орявчик у селі Козьова на дорозі М-06 Київ – Чоп, а також через річку Опір у селищі Славське на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське.

«Мале Карпатське коло» передбачає відновлення 75,5 кілометрів доріг загального користування державного значення Львівщини і включає 15 об’єктів на приблизно 2,7 мільярдів гривень.

Читайте також: Водій в’їхав у стовп: з Червоноградщини гелікоптером доправили у Львів двох важкотравмованих людей

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.[ad_2]

Джерело https://galnet.fm/remont-mosta-u-seli-tuholka-na-yakomu-etapi-roboty/

Схожі новини

Back to top button