Львів

рф намагається наступати на сході Україні — Варта 1


Намагається прорвати оборону наших військ

Росія не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Слобожанському напрямку РФ вживає заходів щодо перегрупування своїх підрозділів, поповнює запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів для відновлення наступальних спроможностей.

На Слов’янському напрямку ворог здійснював обстріли підрозділів Сил оборони України. Намагався прорвати оборону наших військ, успіху не мав. РФ проводить доукомплектування та поповнення втрат, продовжує перегрупування військ для поновлення наступу у напрямку на Барвінкове та Слов’янськ.

Противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку. Незважаючи на втрати, продовжує вести наступ на Лиманському, Сєверодонецькому, Авдіївському та Курахівському напрямках. Відзначається перегрупування військ противника на Лиманському та Бахмутському напрямках.

У місті Маріуполь триває блокування наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Загарбники не припиняють завдавати авіаційних ударів та здійснювати артилерійські обстріли.

На Південнобузькому напрямку противник активних бойових дій не проводив. Продовжує утримувати зайняті позиції. Основні зусилля зосереджує на веденні повітряної розвідки та обстрілах позицій Сил оборони.

Читайте також

росіяни завдали удар по військовому об’єкту

Україна отримала в загальній сумі 631 балів

Учасниці ісландського гурту Systur міжнародного пісенного конкурсу у фіналі закликали до миру в УкраїніДжерело https://varta1.com.ua/news/rf-namagaietsya-nastupati-na-shodi-ukrayini_346453.html

Back to top button