Львів

рф намагається проводити наступ — Варта 1


Російський агресор продовжує бойові дії у Східній операційній зоні, здійснює вогневий вплив уздовж всієї лінії зіткнення та у глибині оборони наших військ. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

На Донецькому і Таврійському напрямках ворог застосовував міномети, ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню та авіацію з метою завдання максимальних втрат підрозділам Сил оборони, виснаження особового складу та руйнування фортифікаційних споруд.

Крім того, противник намагається покращити тактичне положення у районах населених пунктів Комишуваха, Красногорівка, Новомихайлівка, Костянтинівка і Побєда. Успіху не має.

В місті Маріуполь ворог продовжує блокування наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Завдає масованих артилерійських та авіаційних ударів.

На Запорізькому напрямку, з метою утримання захопленої території, відзначаються підготовчі заходи до побудови окупантами багатоешелонованої оборони.

Читайте також

Лукашенко відзначив ефективність роботи мобільних груп.

Допитуючи дітей, окупанти хочуть хочуть спіймати батьків на брехні

Серце країни зараз — це «Азовсталь»Джерело https://varta1.com.ua/news/80-doba-viyni-rf-namagaietsya-provoditi-nastup_346399.html

Back to top button