Львів

Росія “проанонсувала” обстріл заводу в одному з міст Львівщини. Військовий пояснив мету таких інфовкидів


На одному із російських телеканалів запустили сюжет, в якому “аргументують”, чому потрібно нанести ракетний удар по Нового Роздолу на Львівщині. Мовляв там є завод “Карпати”, який допомагає українській армії. Стверджують, що знищення заводу паралізує військо.

Як сприймати такі інформаційні вкиди – як анонси атак, спробу виправдати власні злочини чи як відверте залякування та намагання посіяти паніку серед українців.

Депутат Львівської обласної ради, військовослужбовець 125 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Роман Филипів в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NТА пояснив, що такі вкиди Росії – це один із напрямків інформаційної війни.

“Ця пропаганда, яка вкорінилася в російському суспільстві, перетворює цей народ на зомбі. Напевно таким вузькомислячим народом легше керувати і вкидати ці імперіалістичні амбіції. Ми з ними різні. Ми цивілізовані, а вони дикуни. Рано чи пізно Карфаген впаде, але ми повинні налаштовуватися на серйозну війну”, – зазначив Филипів.

Військовослужбовець також закликав людей не панікувати, коли бачать такі сюжети чи повідомлення у ворожих медіа, телеграм-каналах. Втім наголосив на необхідності пам’ятати, що “ми живемо в країні, яка воює, потерпає від військової агресії.

“Тому ми повинні жити по цих законах війни, правильно реагувати на сповіщення повітряної тривоги, сирени”, – додав він.

Також в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NТА Роман Филипів депутат Львівської обласної ради, військовослужбовець 125 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ назвав три мотиви, чому Росія свідомо обстрілює цивільні об’єкти в Україні.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button