Львів

Росія вичерпала резерв для дієвих батальйонних тактичних груп, – розвідка


Попри те, що в Росії великий мобілізаційний людський ресурс, ворог уже вичерпав резерв для створення справді боєздатних батальйонних груп.

Слова представника ГУР МО України Вадима Скібіцького наводять на сайті розвідки.

“У РФ на державному рівні триває прихована мобілізація. В Бєлгородській та Ростовській областях на основі призовників та мобілізаційних ресурсів формуються нові підрозділи окупаційних військ які направляються на територію України. Через військкомати викликають військовозобов’язаних, вони підписують контракти, після чого формуються нові підрозділи і направляються на територію України”, – розповів Скібіцький.

У тім, на його думку, таке підсилення є мало ефективним. І це показують результати боїв в Україні.

“На сьогоднішній день ресурси, які стосуються найбільш боєздатних батальйонно-тактичних груп Російська Федерація вичерпала. Хоча в неї ще достатньо резервів для того, щоб вводити на територію України”, – наголосив представник воєнної розвідки України.

Також Вадим Скібіцький підтвердив інформацію про пригніченість та депресивний морально-психологічний клімат в підрозділах російських окупаційних військ. Найбільше це стосується військовослужбовців 1 та 2 армійських корпусів з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.

“Саме там відбувається примусова мобілізація і призов до лав російських окупаційних військ. Непідготовлений особовий склад, який не має бойового досвіду, спрямовується зараз на найбільш важливі напрямки. Крім того, ті резервісти, які направляються на територію України з РФ, особливо з її центральних регіонів, східних регіонів, думали, що їдуть заробляти гроші, а тут їх зустрічає потужний опір ЗС України, сил оборони, територіальної оборони та всього населення України”, – розповів представник воєнної розвідки України.

Зазначимо, що, за даними Пентагону, на території  України зараз перебувають 105 російських батальйонних тактичних груп. Здебільшого їх скеровують на Донбас.

 

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button