Львів

Росія використовує «вагнерівців» через малу кількість пілотів-професіоналів


Британська розвідка вважає, що Росія використовує пілотів-найманців приватної військової компанії «Вагнера», оскільки не має належно підготованого особового складу, а також зазнає бойових втрат у війні з Україною.

Такий висновок зробило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на військову розвідку. Українські військові захопили пілота російського штурмовика Су-25, збитого 17-го червня.

Пілот зізнався, що був колишнім майором повітряних сил Росії, який влаштувався на роботу як військовий найманець групи «Вагнера».

Розвідка вважає, що використання відставних, які зараз працюють за контрактом, вказує на те, що російські військово-повітряні сили, ймовірно, щосили намагаються підтримати вторгнення в Україну з належною кількістю екіпажів.

«Ймовірно, це пов’язано з поєднанням неналежної кількості підготовленого особового складу в Росії та її бойових втрат», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що під час виконання своїх місій російський пілот використовував комерційні GPS-пристрої, а не російське військове навігаційне обладнання.

«Це, швидше за все, вказує на те, що літаки «Вагнера» є старшими моделями Су-25 і що російські ВПС не надають «Вагнеру» сучасне обладнання для авіоніки», – зазначили в розвідці.

Нагадаємо, що в ніч з 23-го на 24-те червня під Рязанню розбився транспортний літак ІЛ-76. Це четверта авіакатастрофа в Росії за тиждень.

Сьогодні вночі сигнали повітряної тривоги лунали в Одеській області. Наші сили завдали на південному напрямку п’ять авіаційних ударів. Знищили живу силу противника та декілька одиниць техніки, в тому числі гармат.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button