Львів

Росіяни силоміць вивозять мешканців Попасної на окуповані території

Людей примусово депортують до Первомайська та Стаханова

Російські військові силоміць вивозять мешканців Попасної. Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що російські військові обстежують зруйновані будинки в пошуках мирних мешканців. Людей примусово депортують до Первомайська та Стаханова, які перебувають під контролем росіян із 2014 року.

«У захопленій Попасній орки оголосили полювання на мирних мешканців. Бойовики обстежують руїни в пошуках живих людей і під дулами автоматів вивозять на окуповані, ще у 2014 році, території – до Первомайська та Стаханова. Людей утримують проти їхньої волі. Родичі не можуть з ними зв’язатися. Що відбувається з попаснянами, які перебувають у загарбників – невідомо», – розповів Сергій Гайдай.

За його словами, місто зруйноване вщент. Під окупацією залишилисяпонад 1,5 тисячі мешканців, які не схотіли виїжджати з міста. Росіяни контролюють Попасну з 8 травня.

Зазначимо, що окупанти примусово депортували у Росію вже понад 120 тис. українських дітей. Загальна кількість вивезених на територію Росії українців перевищила вже півмільйона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/rosiyani_silomits_vivozyat_meshkantsiv_popasnoyi_na_okupovani_teritoriyi_n1542772

Back to top button