Львів

Росіяни заявили про «опорний пункт націоналістів» у Запоріжжі. Можливий новий злочинний удар


Міністерство оборони країни-окупанта опублікувало чергові недоведені доказами звинувачення на адресу українських сил оборони, яких воно назвало «націоналістами».

Росіяни оприлюднили «офіційну заяву», в якій написали, що в Палаці дитячої творчості Запоріжжя «націоналісти розгорнули опорний пункт, облаштували склад боєприпасів».

Вони також звинуватили українських захисників у розміщенні таких пунктів у цивільних обʼєктах Бахмута та Краматорська, зазначив «Лівий берег».

Як відомо, загарбники неодноразово завдавала ударів по цивільних обʼєктах в Україні, прикриваючись знищенням «військових цілей». Після удару по торговому центру Кременчука, який забрав життя щонайменше 19 мирних мешканців і поруч із яким не було військових обʼєктів, російське міноборони заявило, що било по «ангарах з озброєнням і боєприпасами, які надійшли зі США».

СБУ зібрала докази, що підтверджують свідомість завдання удару по торговому центру Кременчука. На відео, яке зафіксувало момент ракетного удару, видно, що окупанти влучили саме в цивільні об’єкти. Про це свідчать кадри з камер спостереження всередині торгового центру та навколо нього – там перебувало багато відвідувачів.

Напередодні червневої ракетної атаки на столицю України російське міноборони анонсувало «удари по центрах ухвалення рішень». У результаті 26-го червня окупанти влучили в житловий будинок і дитячий садок Шевченківського району. При цьому заявили, що били по військовому обʼєкту.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button