Львів

СБУ провела обшуки в офісі волонтерів в Ужгороді

З офісу волонтерів в Ужгороді вилучили продукти, спорядження та всю медицину

Рух підтримки закарпатських військових повідомив про обшуки у волонтерському офісі в центрі Ужгорода. Волонтери назвали обшуки незаконними та заявили, що зараз їх робота повністю заблокована. Відомо, що з волонтерського офісу вилучили продукти, гуманітарну допомогу, всі медичні засоби та спорядження, яке було готове до відправки військовим на передову. Правоохоронці наразі ситуацію не коментують, однак факт проведення обшуків – підтверджують.

Про обшуки у волонтерському офісі Рух підтримки закарпатських військових повідомив пізно ввечері у середу, 25 травня. «В офісі Руху підтримки закарпатських військових тривають незаконні обшуки. Ми не розуміємо причин такої атаки на волонтерський рух. Наразі наша діяльність з допомоги військовим, у тому ж числі пораненим – заблокована», – зазначили волонтери.


Фото волонтерів, Facebook

Також у Русі підтримки закарпатських військових додали, що прикро вражені фактом проведення обшуків у волонтерському офісі. Зранку волонтери повідомили, що офісу вилучили всі харчові продукти, гуманітарна допомога, медичні засоби та військове спорядження, яке вже було готове до відправки військовим за їхніми запитами.

У прес-службі Закарпатської обласної прокуратури ZAXID.NET підтвердили факт проведення обшуків у волонтерському офісі Рух підтримки закарпатських військових на вулиці Гойди, 8 в Ужгороді, про обставини обіцяють повідомити згодом. Прес-служба СБУ Закарпаття повідомила ZAXID.NET, що наразі деталей щодо проведення обшуків в офісі волонтерів немає, інформацію нададуть пізніше.

Зазначимо, Рух підтримки закарпатських військових – одне із найбільш відомих об’єднань волонтерів на Закарпатті, яке працює з 2014 року. Ініціатива створювалась для допомоги військовим із 128-ї гірсько-штурмової бригада, яка дислокується на території Закарпатської області. Рух об’єднує сотні закарпатців та зараз допомагає військовим, які на передовій, а також забезпечує усім необхідним поранених бійців, які лікуються на Закарпатті.

Вагомий внесок у допомогу війську Руху підтримки закарпатських військових у різні роки неодноразово відзначали як самі військовослужбовці, так і місцева влада. Волонтери систематично організовують різні благодійні заходи в Ужгороді, збори продуктів та всього необхідного на волонтерських точках в супермаркетах, влаштовують благодійні ярмарки, концерти, спортивні заходи, а також нещодавно запустили продаж патріотичних футболок. Усі виручені кошти від продажу футболок йдуть на закупівлю засобів захисту для військових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/sbu_provela_obshuki_v_ofisi_volonteriv_v_uzhgorodi_n1543426

Back to top button