Львів

Ще HIMARS, катери і боєприпаси: США виділяють допомогу на 450 млн доларів


Сполучені Штати оголосили про надання Україні нового траншу військової допомоги на суму 450 мільйонів доларів.

Про це заявив на брифінгу речник Білого дому, – повідомляє Reuters

“США оголошують про виділення нового пакету допомоги в рамках нашої підтримки, щоб допомогти Україні захистити свою демократію на тлі неспровокованої російської агресії”, – сказав він.

Пакет містить зброю та обладнання. Зокрема, чотири реактивні системи залпового вогню HIMARS і десятки тисяч додаткових боєприпасів для артилерії, яку Україна отримала раніше. Також США передасть 18 прибережних і річкових патрульних катерів.

У Білому домі нагадали, що від початку російського вторгнення надали Україні безпекової допомоги на суму 6,1 млрд доларів.

Як зауважив в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на NTA генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж, це саме ті ракетні заряди, що знецінять цілі дивізіони “Градів”, “Ураганів” і “Смерчів” своєю влучністю і силою.

Нагадаємо, що сьогодні, 23 червня, міністр оборони України Олексій Резніков оголосив про прибуття реактивних систем залпового вогню в Україну HIMARS. Утім нещодавно видання Politico з посиланням на декількох чиновників США повідомило, що США мають намір відправити в Україну ще чотири реактивні системи залпового вогню у рамках наступного пакету військової допомоги.

Оцініть новину

Клас!

1

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button