Львів

Шкода, яку росія завдала Україні, досягла 600 мільярдів доларів — Варта 1


Загальні економічні втрати України від вторгнення Росії становлять 564-600 мільярдів доларів, такі дані Київської школи економіки.

Втрати включають пряму шкоду житлу та іншим будівлям, інфраструктурі та майну, а також непряму шкоду у вигляді падіння ВВП, втрачених інвестицій, відходу працівників та додаткових витрат на оборону та соціальну підтримку.

Прямі збитки від руйнування будівель та інфраструктури оцінюються в 105 мільярдів доларів, з яких близько 40 мільярдів доларів припадає на пошкоджене житло.

«Міста Маріуполь, які зараз під контролем Росії після тривалої облоги – Харків та Чернігів – обидва сильно обстріляні Росією перед відведенням її сил – а також Сєвєродонецьк та Лисичанськ на Донбасі, де зараз ведуться запеклі бої, найбільше постраждали житлові будинки», – йдеться у повідомленні.

Тим часом українські компанії зазнали економічних збитків у розмірі 11 мільярдів доларів, у тому числі лише за останній тиждень понад півмільярда доларів. Понад 200 українських компаній, фабрик і заводів були знищені, пошкоджені або захоплені Росією.

Раніше сьогодні колишній міністр фінансів заявив, що Україні знадобиться 750 мільярдів доларів на реконструкцію. 

Читайте також

У районі вулиці Тракт Глинянський

Зберігається загроза ракетних ударів з білорусі

За 6 км від кордону з УкраїноюДжерело https://varta1.com.ua/news/shkoda-yaku-rosiya-zavdala-ukrayini-dosyagla-600-milyardiv-dolariv_347261.html

Back to top button