Львів

Шольц прокоментував можливість повернення довоєнних відносин України з рф


На думку канцлера ФРН, те, що відбувається в Україні, “є переломом у міжнародних відносинах”.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц стверджує, що повернення до колишніх відносин з росією у світлі ситуації в Україні неможливе.

Про це він заявив у понеділок під час прес-підходу за підсумками другого дня саміту G7 у баварському замку Ельмау.

“Зрозуміло, що у відносинах з росією не може бути повернення до її нападу на Україну”, – вважає глава уряду ФРН. 

На його думку, те, що відбувається в Україні, “є переломом у міжнародних відносинах”. Шольц звинуватив росію у порушенні існуючих у світовій політиці правил та норм.

“Країни G7 єдині в оцінці, що йдеться про довготривалу зміну, яка накладатиме відбиток на міжнародні відносини”, – стверджував канцлер, – Ситуація змінюється, тому повинні змінюватися і ми, це все розуміють. Усі країни готові приймати необхідні рішення, але поки що неясно, як світ зміниться найближчими місяцями та роками”, – сказав Шольц. Однак зрозуміло, що ми найкраще впораємося з цими змінами, якщо працюватимемо разом у дусі довіри”, – заявив він.

Канцлер повідомив, що президент України Володимир Зеленський підключився у понеділок до саміту G7 з відеозв’язку та поінформував лідерів “сімки” про поточну ситуацію в країні. Крім того, за словами Шольца, Зеленський подякував за підтримку, що надається Києву, яка нібито буде потрібно ще довгий час.

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук

Source link

Back to top button