Львів

Спецслужба прожовує видворяти іноземців-нелегалів, зокрема громадян росії та білорусії


Для забезпечення державної безпеки в умовах війни Служба безпеки України ініціювала рішення про депортацію трьох іноземців.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу СБУ Львівщини.

Двоє порушників – один з яких громадянин рф, перебували на території України без відповідних документів, які б надавали їм право знаходитись тут законно.

Інший – громадянин білорусі, який був засуджений в Україні на підставі ч.2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) КК України. Згодом, після відбування терміну покарання у нього закінчились законні підстави проживати на території нашої держави.

У результаті проведених заходів спецслужбою Львівщини спільно з працівниками Державної міграційної служби було прийнято рішення про примусове повернення іноземців до країн походження із подальшою забороною в’їзду в Україну

The post Спецслужба прожовує видворяти іноземців-нелегалів, зокрема громадян росії та білорусії appeared first on Четверта студія.Джерело https://4studio.com.ua/novyny/spetssluzhba-prozhovuye-vydvoryaty-inozemtsiv-nelegaliv-zokrema-gromadyan-rosiyi-ta-bilorusiyi/

Back to top button