Львів

США з 8 листопада відкриють кордони для повністю вакцинованих іноземців

Заборони на поїздки в США були вперше введені у перші дні пандемії коронавірусу

США з 8 листопада скасують усі обмеження на в’їзд для туристів, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Причому вакцини мають бути схвалені американським Управлінням з контролю за продуктами та лікарськими засобами (FDA) або Всесвітньою організацію охорони здоров’я (ВООЗ). Про це повідомляє ВВС із посиланням на представника Білого дому.

Як повідомляється, нові правила поширюватимуться на 33 країни, а саме 26 країн Шенгенської зони, а також на Велику Британію, Бразилію, Китай, Індію, Іран, Ірландію та Південну Африку.

Згідно з рішенням Білого дому, для в’їзду до США окрім повного курсу вакцинації, туристи повинні будуть надати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прильоту в країну, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Також вони муситимуть носити захисні маски протягом усієї подорожі. Невакцинованих громадян ці зміни не торкнуться – їм, як раніше, не дозволять в’їжджати на територію США.

«Цей крок знаменує собою завершення жорстких обмежень, які були запровадження для мандрівників з початку минулого року», – йдеться у повідомленні.

Цей крок послабить ряд заборон і замінить їх більш однаковими вимогами для прибуваючих міжнародних авіапасажирів. Це стане довгоочікуваною новиною для індустрії туризму, яка лобіювала федеральний уряд з метою скасування деяких правил, що забороняють міжнародний туризм, а також для авіакомпаній, готелів і готельних компаній.

«CDC вже поінформував авіакомпанії, що всі схвалені і дозволені FDA вакцини, а також всі вакцини, які мають перелік використання у надзвичайних ситуаціях (EUL) ВООЗ, будуть прийняті для авіаперельотів. Ми очікуємо, що те ж саме буде відбуватися на сухопутному кордоні», — повідомив чиновник Білого дому в коментарі CNN.

Ті ж правила будуть застосовуватися до несуттєвих поїздок на сухопутних кордонах США і до відвідувачів, що прибувають в США на пасажирському поромі.

Додамо, що заборони на поїздки в США були вперше введені у перші дні пандемії, коли тодішній президент Дональд Трамп обмежив поїздки з Китаю у січні 2020 року. Цей крок не зміг запобігти потраплянню вірусу в Сполучені Штати, але в список були додані додаткові країни в якості охорони здоров’я громадян. Трамп додав країни Шенгенської зони, яка включає 26 держав Європи, включаючи Францію, Німеччину та Італію, а також Ірландію та Сполучене Королівство. Окремо були додані Бразилія, Південна Африка та Індія. Також були закриті сухопутні кордони з Канадою і Мексикою.

Байден зберіг суворі заборони на несуттєві поїздки, навіть не дивлячись на те, що рівень вакцинації в Європі зростав, посилаючись на непередбачуваний характер пандемії і появу варіанту «Дельта».

Протягом останніх місяців обмеження на поїздки людей, які бажають в’їхати в Сполучені Штати, перетворилися в серйозний трансатлантичний розрив. Європейські лідери, розчаровані очевидною відсутністю прогресу, почали публічно заявляти про свої претензії. Вони заявили, що правила завдають шкоди відносинам між Європою і США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/ssha_z_8_listopada_vidkriyut_kordoni_dlya_povnistyu_vaktsinovanih_inozemtsiv_n1528306

Схожі новини

Back to top button