Львів

Стало відомо суму збитків від ракетних ударів по Львівщині16:32, Сьогодні

Надійне джерело

Для відновлення структур, які пошкодили російські ракети, знадобиться пів року.

За попередніми даними, збитки, нанесені внаслідок ракетних ударів по об’єктах інфраструктури в області, становлять близько 1,5 млрд грн. Цю інформацію повідомив під час інтерв’ю журналістам Суспільного начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Людські жертви – це найболючіше у цій війні. Усе інше ми відбудуємо та відновимо. Найбільш складні об’єкти для відновлення – це електричні підстанції, поставка компонентів є тривалою, і для цілковитого відновлення необхідно близько пів року», – зазначив очільник області.

Також він акцентував, що дуже важливо, аби люди не ігнорували повідомлення про тривогу. В області під місця укриття підпадає майже 130 тисяч об’єктів.

«Це об’єкти подвійного призначення, як-от підвал чи місця для паркування авто. Якщо говорити про спеціалізовані об’єкти укриття, якими опікується ОВА, це майже 900 об’єктів для захисту людей у місцях критичної інфраструктури. З них 260 – це укриття, які мають бути стійкими до ядерних ударів та хімічних атак. Завдання людей – наголошувати органам місцевого самоврядування і власникам закладів щодо можливості використання таких об’єктів. Наприклад, у закладах харчування таким укриттям є підвал, і він має бути у вільному доступі», – наголосив начальник Львівської ОВА.

Читайте також: Садовий повідомив про атаку хакерів на сервіси Львівської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюSource link

Back to top button