Львів

Тернопільська мерія заявила про запровадження «єдиного квитка» у транспорті

«Єдиний квиток» діятиме в межах громади, до якої входить ще 10 сіл

У Тернополі впроваджують систему «Єдиного електронного квитка» в громадському транспорті. Ця функція дасть можливість при оплаті одного проїзного квитка протягом 30 хв скористатися іншим видом транспорту. Система «Єдиного квитка» діятиме не лише в Тернополі, але й в 10 селах, які приєднані до Тернопільської громади. Втім, коли запрацює «єдиний квиток» у Тернополі, мерія наразі не озвучує.

Спеціалісти управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міської ради ще розробляють програмне забезпечення для моделі «єдиного квитка». За цією моделлю, оплативши раз можна буде користуватися різним видом громадського транспорту впродовж 30 хвилин без додаткової оплати.

«Тобто, якщо пасажир їде громадським транспортом, то електронний квиток діє впродовж всього часу поїздки, а не лише 30 хв. Якщо пасажирові необхідно здійснити пересадку з однієї маршрутки (автобусу, тролейбусу) на інший, то пересадку здійснити він повинен впродовж 30 хв. Впродовж цього часу при пересадці на інший громадський транспорт необхідно буде провалідувати проїздний, проте гроші за пересадку (в межах 30 хв поїздки) зніматися з рахунку не будуть», – повідомляють в Тернопільській міській раді.

Завдяки такому «єдиному квитку» тернополяни зможуть економити кошти, не оплачуючи двічі за проїзд у різних видах громадського транспорту. Купувати додаткову картку чи проїзний для того, щоб скористатися системою «Єдиний квиток» непотрібно буде, запевняють в Тернопільській міській раді.

«Коли систему впровадять діятимуть звичайні квитки, такі, які є зараз. Тобто персоніфікована та неперсоніфікована карти для проїзду. Це «картки тернополянина» та звичайні проїзні. Додатково квитка купувати мешканцям не потрібно буде, лише при пересадці просто своєю карткою ще раз провалідувати на апараті. Окрім того, учні та пенсіонери надалі їздитимуть без обмежень і без оплат у громадському транспорті», розповіла у коментарі ZAXID.NET речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

У мерії також зазначили, що наразі не доцільно говорити скільки вартуватиме такий квиток і чи він залишиться на рівні сьогоднішніх тарифів на проїзд. «Про собівартість «Електронного квитка» ще рано говорити, бо ця система лише впроваджується. Вона має бути протестована. А по завершенні тестування необхідно ще прийняти рішення про затвердження цієї системи», – додала речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

Нагадаємо, що у Тернополі вартість проїзду становлять 6 і 7 гривень для тролейбусів та автобусів при готівковому розрахунку. А при оплаті «карткою тернополянина» вартість проїзду 5 і 6 гривень для тролейбусів та автобусів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/ternopilska_meriya_zayavila_pro_zaprovadzhennya_yedinogo_kvitka_u_transporti_n1526248

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com