Львів

Три китайських виробники чіпів отримали штрафи за спекулятивне підвищення цін на 4000%В автомобільній галузі дефіцит мікрочіпів спостерігається вже майже рік

Як повідомляє South China Morning Post, китайські контролюючі органи оштрафували трьох дистриб’юторів автомобільних напівпровідників за несправедливі ціни. У той час, як кілька світових промисловостей потерпають від дефіциту деталей для електроніки, компанії Shanghai Cheter, Shanghai Chengsheng Industrial та Shenzhen Yuchang Technologies вирішили продавати свою продукцію, дуже м’яко кажучи, втридорога.

Державна адміністрація регулювання ринків досліджує практику накопичення чіпів, для запобігання створенню ще більшого дефіциту товару та підвищення цін. Було виявлено, що три компанії підвищили ціни в 40 разів, в результаті чого Shanghai Cheter, Shanghai Chengsheng Industrial та Shenzhen Yuchang Technologies були оштрафовані на 2,5 мільйона юанів (10,3 млн грн).

90% автомобільних чіпів для світових виробників імпортується з Китаю. Влітку багато автовиробників змушені були призупиняти роботу своїх заводів, через брак компонентів для електроніки. Зафіксовано скорочення виробництва на 16-40%. За прогнозами експертів, дефіцит компонентів електроніки для автомобілів триватиме мінімум до 2023 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/tri_kitayskih_virobniki_chipiv_otrimali_shtrafi_za_spekulyativne_pidvishhennya_tsin_na_4000_n1526261

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com