Львів

У Львові анонсували відкриття спортивно-розважального центру Leoland

За словами Олександра Свіщова, роботу над проектом не припиняли навіть після російського вторгнення

Незважаючи на війну, економіка країни живе і розвивається. Уже незабаром у Львові відкриється спортивно-розважальний центр Leoland на вул. Мельника,18. Частина центру із футбольною, тенісною школами і науково-технічною лабораторією запрацюють уже у червні. А восени відкриються фітнес-центр, школи танців, івент-хол, парк розваг для дітей, кіноресторан та фудкорт.

Про це заявив власник львівського СРЦ Leoland Олександр Свіщов, повідомляє РБК-Україна.

«”Леоленд” – найбільший в Україні спортивно-розважальний центр, мав розпочати роботу ще навесні. Але після повномасштабного російського вторгнення плани довелося переглянути. З першого дня ми розпочали допомагати фронту і переселенцям. Це залишається одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми використовуємо усі наявні можливості і допомагаємо організаційно, фінансово, інформаційно. Віримо, що кожна така справа наближає нашу країну до перемоги», – розповів Олександр Свіщов.

Водночас інше важливе завдання, за його словами, – якомога скоріше завершити будівництво та оснащення комплексу і відкрити свої двері для відвідувачів.

«Ми не зупиняли роботу над проектом навіть після російського вторгнення. Будівництво та реконструкція будівлі наразі тривають. Намагаємося вчасно виконувати всі зобов’язання перед партнерами, підрядниками, а також сплачуємо податки у повному обсязі. Саме так повинен діяти кожний відповідальний бізнес», – запевнив власник спортивно-розважального центру.

За його словами, відкриття комплексу вже незабаром. Так, у червні розпочнуть роботу тенісна школа, футбольний центр для дітей «Футбік», а також науково-технічна лабораторія MakerSpace. Восени – відкриття фітнес-центру, школи танців, івент-холу, парків розваг для дітей, кіноресторану та фудкорту. А щоб перебування у комплексі було більш безпечним, тут також облаштували бомбосховище.

За словами Олександра Свіщова, частиною соціальної відповідальності бізнесу під час війни є збереження робочих місць, продовження виплати заробітної плати та виконання усіх зобов’язань перед співробітниками.

«Ми зберегли штат – понад 200 осіб. Більш того, напередодні відкриття почали створювати нові робочі місця: наймати на роботу тренерів, адміністраторів, менеджерів. Загалом у комплексі буде понад 400 робочих місць», – повідомив бізнесмен.

Також багато співробітників СРЦ Leoland долучилися до волонтерської діяльності. Дехто приєднався до місцевих ТРО, дехто – поїхав захищати Україну на фронті. Власник компанії сподівається, що усі вони повернуться до мирного життя вже у цьому році.

«Вірю, що невдовзі повернемо Крим, Донецьк та Луганськ. До кінця року ми повинні викинути загарбників із нашої території і будемо активно відновлювати країну. І обов’язково проводитимемо міжнародні спортивні турніри», – резюмував бізнесмен.

Сторінка СРЦ Leoland у Facebook та Instagram.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter


Джерело https://zaxid.net/u_lvovi_anonsuvali_vidkrittya_sportivno_rozvazhalnogo_tsentru_leoland_n1545056

Back to top button