Львів

у Львові лікують журналістку з Херсона, яку побили росіяни11:18 25 червня 2022 р.

Літню журналістку і волонтерку з Херсону жорстоко побили окупанти, бо не хотіла віддавати українського паспорта.

Про це інформують у Першому медичному об’єднанні Львова, пише Dailylviv.com

“Напівпритомна, з переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у нашій лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова”, – йдеться в повідомленні.

До травня Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. 

Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку. 

Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта – це була її принципова позиція як українки – почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом. 

Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої  голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами – ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент.

Операція минула успішно. Херсонка Тетяна вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже: лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу – потрібно волонтерити! Джерело https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/napivprytomna-z-perelomom-khrebta-u-lvovi-likuyut-zhurnalistku-z-khersona-yaku-pobyly-rosiyany-100559

Back to top button