Львів

У Львові планують збудувати школу з прибудованим басейном15:01, Сьогодні

Надійне джерело

Ще одну школу у Львові планують збудувати на Тракті Глинянському. 

27 червня у Львові на засіданні виконавчого комітету міськради затвердили містобудівні умови та обмеження на проєктування школи на вулиці Тракт Глинянський, 152. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради

Заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач зазначив, що при будівництві школи, насамперед, буде врахований безпековий аспект. Навчальний заклад буде розрахований максимально на 800 учнів.

Мають збудувати три поверхи школи, прибудову двоповерхової будівлі басейну, також стадіон з біговою доріжкою, майданчики для рухливих ігор  та одноповерхову господарську будівлю.

“Великий акцент на безпеці. Прописали у рішенні виконкому, що приміщення укриття слід відокремити від решти підземних приміщень та передбачити його опалення. А також забезпечити санвузлами, рукомийниками та розкладними місцями для сидіння, щонайменше двома виходами у протилежні боки будівлі”, – зазначив Любомир Зубач.

Приватна школа розташується орієнтовно на площі у 2 га. Будуватиме її ТзОВ “Провесінь-Агроінвест” на своїй земельній ділянці.

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок 28 червня

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюSource link

Back to top button