Львів

У Львові прем’єра вистави “Війна, що змінила Рондо” – Новини Львова та України

[ad_1]

У театрі імені Лесі Українки, що на вулиці Городоцька, 36 сьогодні, 20 жовтня, відбудеться прем’єра вистави “Війна, що змінила Рондо”. Це спільний проєкт акторів львівського театру з німецькими колегами. Вистава розрахована як на дорослу, так і на дитячу авдиторію,повідомляє «Суспільне».

Вистава “Війна, що змінила Рондо” базується на однойменній дитячій книзі Романи Романишин та Андрія Лесіва. Режисером проєкту став німецький митець Андре Ерлен. Чоловік каже, постановка покликана зобразити суспільство в часи війни.

“У Німеччині всі розпитували бабусь та дідусів про війну, проте вони не розуміють як це жити у суспільстві, коли війна є головною темою. І це дуже вдало пояснюється у дитячій книжці “Війна, що змінила Рондо”. Автори книги сказали мені, що вони написали її тому, що ніхто не говорив про війну з дітьми”, — каже Андре Ерлен.

“Репетиційний процес над проєктом тривав до вересня. В нас було три поїздки в Німеччину, де актори репетирували із німецькими колегами та режисером”, — каже PR-менеджерка театру Вікторія Солов’юк.

Виставу покажуть на сцені театру Лесі 20 та 21 жовтня, о 18:00.

Виставу створили в межах проєкту “Прикордонні території — ідентичність, різноманітність, суспільство: зараз, до та після” у співпраці з німецьким театром “Neue Buhne” та театральним об’єднанням “Futur 3”.

 [ad_2]

Джерело https://varta1.com.ua/u-lvovi-prem-yera-vystavy-vijna-shho-zminyla-rondo/

Схожі новини

Back to top button