Львів

У Львові учням пропонують отримати пільгову транспортну картку — Варта 1


ЛКП «Львівавтодор» закликає школярів та їхніх батьків активніше подавати документи для виготовлення учнівських транспортних карток Леокарт. Відтепер це зробити стало простіше: документи прийматимуть централізовано у навчальних закладах. Про це повідомили у Львівській міській раді.

У кожній школі визначено відповідальну людину, яка збиратиме пакети документів. А вартість транспортної картки – 60 грн – тепер можна оплатити через термінали Easy Pay та, відповідно, долучити чек про оплату до пакету документів. У такому разі транспортні картки учні теж отримають у своїх навчальних закладах.

Учні, які мають 100% пільгу на проїзд у громадському транспорті, документи на виготовлення транспортної картки можуть подавати через Центр обслуговування пасажирів або онлайн через Портал мешканця, а також централізовано у навчальному закладі. Йдеться про дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю по зору або з ураженням ОРА та осіб з інвалідністю з дитинства, в яких один батьків загинув (пропав безвісти) під час проходження військової служби. Їм оплачувати вартість транспортної картки – 60 грн – не потрібно. До пакету необхідних документів дітям необхідно додати посвідчення пільговика.

Транспортна картка ЛеоКарт гарантує усім учням Львівської громади безоплатні, безлімітні та цілорічні поїздки в усіх видах міського громадського транспорту.

13 січня у Львові стартував перший етап впровадження е-квитка. Відтак, в тестовому режимі запрацювала автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті. На цьому етапі тестують обладнання та систему загалом, допомагають пільговим категоріям населення адаптуватися до користування персоніфікованими картками «ЛеоКарт», аби зрештою кожен міг самостійно валідуватися і почуватися комфортно у громадському транспорті. Водночас до кінця лютого можна здійснювати пільгові поїздки і на основі звичайних посвідчень. Для пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд. Вартість незмінна – 10 грн.

 

Читайте також

Прикарпатець став жертвою п’яного приятеля

У стислі терміни планується створити всі необхідні умови для вишколу воїнів

Подружжя запалило піч, якою їм забороняли користуватисяДжерело https://varta1.com.ua/news/u-lvovi-uchnyam-proponuyut-otrimati-pilgovu-transportnu-kartku_340533.html

Back to top button