Львів

У Польщі дорогою на роботу вбили та пограбували українку


Її тіло усю ніч пролежало під дощем.

У Польщі дорогою на роботу невідомий вбив та пограбував українську заробітчанку. Тіло жінки всю ніч пролежало посеред вулиці під дощем і лише зранку її знайшли перехожі. На заробітки жінка приїхала з Бердичівського району, що на Житомирщині.

Про це донька загиблої розповіла виданню berdichev.biz.

Жінка працювала у невеличкому містечку різноробочою. Зовсім недавно вона забрала до Польщі ще й свою доньку. Ввечері 18 січня жінку вбили.

“Просто вулицею, вона йшла на роботу в нічну зміну. Камери зафіксували, як її вдарили важким предметом по голові, а потім обікрали. На вулиці був дощ. Тіло пролежало до самого ранку на дорозі”, – поділилася подробицями трагедії донька українки.

Труп жінки знайшли вже вранці. Перехожі помітили тіло й викликали швидку допомогу. Також вони зателефонували у поліцію. Після цього жінку забрали, а її донька згодом дізналася про інцидент.

Дочку запросили на впізнання тіла. Тепер вона залишилася сама. Окрім матері у неї нікого не було, батько помер ще багато років тому. Дочці потрібно відправити тіло матері до України, проте це дуже багато коштує.

За декілька днів труп українки віддадуть з моргу. Дочка загиблої розповіла, що винних у смерті її матері так і не знайшли.

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук

Source link

Back to top button