Львів

У Ратуші повідомили, скільки власники собак платитимуть за неприбрані екскременти23:02 6 серпня 2022 р.

В управлінні житлового господарства Львівської міськради розповіли про величину штрафів, які передбачені для власників за неприбирання екскрементів за домашніми улюбленцями у громадських місцях.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Відповідно до ухвалених Правил утримання і поводження з домашніми тваринами у Львові, особа, яка утримує домашніх тварин, зобов’язана прибирати за ними екскременти на будь-якій території. Зокрема, йдеться й про території під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів.

Водночас стаття 154 КУпАП передбачає відповідальність за неприбирання власником тварини її екскрементів під час перебування у громадському місці, що тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян», – пояснили в управлінні житлового господарства.

За порушення передбачені санкції: 

·         попередження або штраф від 170 грн до 340 грн для громадян;

·         попередження або штраф від 340 грн до 850 грн для посадових осіб.

Повторне вчинення впродовж року:

·         громадяни: штраф від 340 грн до 510 грн;

·         посадові особи: штраф від 510 грн до 1020 грн.

Нагадаємо, напередодні рішенням виконкому працівників ЛКП «Муніципальна варта» уповноважили складати протоколи на мешканців за неприбирання екскрементів за своїми домашніми улюбленцями. Також таке право має Національна поліція, відповідно до ст. 255 КУпАП.

 

 Джерело https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-ratushi-povidomyly-skilky-vlasnyky-sobak-platytymut-za-neprybrani-ekskrementy-101690

Back to top button