Львів

У селі на Чернігівщині росіянин імітував відрубання цивільному пальців


Управління Служби безпеки України в Чернігівській області повідомило підозру військовослужбовцю РФ Нікіті Бєлозьорову, 1994 р.н., зареєстрованому у місті Ангарськ Іркутської області.

Як зазначається у тексті підозри, 12 березня 2022 року Бєлозьоров у змові з іншими невстановленими поки російськими солдатами перебували у приватному господарстві в селі Лукашівка Чернігівської області, передає Судовий репортер.

У будинку проживало подружжя і троє їх неповнолітніх дітей. Бєлозьоров, щоб отримати інформацію про заховану зброю і місцезнаходження на території села військовослужбовців ЗСУ, застосував до господаря насильство: бив прикладом автомату по голові і рукояткою пістолета по спину. Потім поклав руку чоловіка на лавку, взяв сокиру й імітував відрубання пальців, а також погрожував розстрілом, прикладаючи пістолет до голови.

Із погрозами Бєлозьоров забрав у подружжя 15 тисяч гривень і швейцарський кований ніж вартістю 4500 грн.

Наступного дня окупанти прийшли знову і обшукали будинок, присвоївши дитячий рюкзак, дві куртки по 8000 гривень кожна і дитячі черевики з високим берцем.

Через два дні росіяни навідалися ще раз, провели обшук і Бєлозьоров відкрито викрав 350 євро і мобільний телефон Samsung, який, зі слів потерпілого, коштував 1500 доларів.

Дії підозрюваного кваліфікуються як порушення законів і звичаїв війни (ч.1 ст.438 ККУ).

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук

Source link

Back to top button