Львів

У ТЦ було близько тисячі людей. Це один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи – Зеленський


Удар по ТЦ в Кременчуку – «це один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи». Перед оголошенням повітряної тривоги там було близько тисячі людей.

Про це повідомив Президент України Володим Зеленський у відеозверненні.

«Вдарити ракетами по такому об’єкту можуть тільки абсолютно відморожені терористи, яким не має бути місця на землі. І це не помилкове попадання ракет. Це прорахований російський удар саме в цей торговельний центр», –  переконаний президент.

Він зазначив, що встановити кількість жертв поки що неможливо, але «втрати можуть бути значними».

Також Зеленський заявив, що  багато відвідувачів встигли вийти з торгового центру перед тим, як туди влучили російські ракети.

«Перед оголошенням повітряної тривоги там було близько тисячі людей. На щастя, наскільки відомо на цей час, багато людей встигли вийти, їх встигли вивести. Але всередині ще залишалися працівники і частина відвідувачів», – повідомив Президент України.

Нагадаємо, що наразі відомо про 13 загиблих, 59 постраждалих, а також надійшло понад 40 заяв щодо зниклих безвісти.  Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаним з умисним вбивством.

Зазначимо, сьогодні, 27 червня, Росія вдарила ракетами по торговельному центру у Кременчуку. Внаслідок атаки загинули люди. Кількість жертв наразі невідома.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button