Львів

У Тернополі планують підвищити тарифи на проїзд у транспорті

Нові тарифи почнуть діяти з 1 жовтня

У Тернополі планують підняти вартість проїзду в громадському транспорті. Відповідні проекти рішень оприлюднили на сайті Тернопільської міської ради. Згідно з ними, тариф буде поділений на три рівні і в залежності яким способом оплачуватиме людина – проїзд коштуватиме 8, 9 та 10 гривень відповідно. Про плани підняття вартості проїзду заявив і начальник управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міськради Олег Вітрук в ефірі місцевої програми на радіостанції ROKS. З 1 жовтня діятиме також однаковий тариф для електротранспорту та автобусних маршруток.

«Цими проектами, які прийняті на виконкомі передбачається оплата проїзду в розмірі 8 гривень при розрахунку соціальною картою «Тернополянина», 9 гривень при розрахунку звичайним неперсоніфікованим проїзним квитком та 10 гривень при оплаті банківською карткою, або пристроєм з NFC, тобто телефоном», розповів начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук.

Окрім того, водії та кондуктори не матимуть можливість приймати плату за проїзд готівкою.

У міській раді ZAXID.NET зазначили, що це лише проекти рішень «Про забезпечення роботи міського електричного транспорту» та «Про забезпечення роботи міського автомобільного транспорту». Після усіх слухань та обговорень, ці проекти рішень винесуть на розгляд виконкому і проголосують вже за саме рішення.

Наразі в громадському транспорті Тернополя діють окремі тарифи для тролейбусів та маршруток. У електричному транспорті пасажири платять 5 гривень при оплаті карткою «Тернополянина» та 6 гривень при готівковому розрахунку. А в маршрутках 6 та 7 гривень відповідно.

Учні, студенти та пенсіонери їздять в комунальному громадському транспорті безплатно і в необмеженій кількості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/u_ternopoli_planuyut_pidvishhiti_tarifi_na_proyizd_u_transporti_n1526360

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com