Львів

У Туреччині вже тиждень шукають жінку з Одеси, яка зникла у горах (фото) | Новини Львова та України

 

У Туреччині вже тиждень тривають пошуки української туристки Яни Кривошеї, яка здійснила сходження на гору Геїк Сіврісі (Geyik Sivrisi) в Анталії і зникла.

Про це повідомляє “УНІАН” зі слів брата зниклої, В’ячеслава Кривошея на сторінці у “Facebook”.

За словами чоловіка, 42-річна жінка вилетіла до Туреччини 1 травня літаком “Одеса–Стамбул–Анталія”. Востаннє вона виходила з матір’ю на зв’язок 2 травня, потім перестала виходити на зв’язок, а зворотним рейсом 10 травня не повернулася. Вдалося встановити, що 2 травня в “Google” вона дивилася прогноз погоди перед сходженням на вершину, об 11:00 год написала, що вже там. При цьому останній сигнал її телефону був зафіксований у Манавгаті, за 80 км від місця зникнення.

Рідні повідомили про зникнення українському консульству, брат поїхав до Туреччини 12 травня.

 

Пошуками займаються рятувальники та альпіністи, серед яких у тому числі українці, і брат зниклої.

За його словами, на горі знайшли намет сестри, у якому залишилися її речі, але немає двох рюкзаків.

“Поліція, рятувальники та волонтери вже досить ретельно прочесали все її можливі маршрути, і наразі залишаються такі версії: заблукала і впала в невідомому поки місці, поїхала в інше місце лазити (малоймовірно), викрадення…” — написав В’ячеслав Кривошея.

За його даними, турецькі правоохоронці не відстежили контакти сестри від аеропорту Анталії, щоб зрозуміти, з ким вона перетиналася.

“Версія викрадення не відпрацьовується взагалі, хоча в наметі сестри залишилися деякі речі, необхідні для сходження, і це говорить про те, що вона, ймовірно, повернулася після сходження. Ніхто не відпрацьовує включення телефону 4 травня на відстані 90 км від місця зникнення (це ще раз говорить про можливість викрадення). Досі поліція не відстежила підозрюваних, не встановила, хто саме був поруч з нею. Можливо, саме ця людина намагалася включити мобільний телефон і зламати “Google”-аккаунт сестри за 90 км від місця її останньої стоянки”, — написав Кривошея.

За його словами, сестра є досвідченою альпіністкою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 
Джерело https://varta1.com.ua/u-turechchyni-vzhe-tyzhden-shukayut-zhinku-z-odesy-yaka-znykla-u-gorah-foto/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com