Львів

Українська авіація завдала п’ять ударів по ворожих позиціях


Про це повідомило оперативне командування «Південь».

В ОК зазначили, що підтверджені втрати Росії за добу на південному фронті складають 44 окупанти, 2 гармати калібру 152 мм — «Гіацинт-Б» та «Мста-Б», а також декілька одиниць броньованої та автомобільної техніки.

«Українські партизани продовжують спротив на окупованих територіях. У такий спосіб, у Херсонській області вони ускладнюють функціонування окупаційної “влади”», — також ідеться в повідомленні.

У південній операційній зоні ворог продовжує оборонні дії та контрбатарейну боротьбу, активних дій не вів, нових ударних угруповань не створював. На Миколаївському напрямку окупанти розвернули артилерійські підрозділи для вогневої підтримки дій своїх сил.

«Але задуми противника досить очевидні і отримують адекватну відповідь», — кажуть в ОК.

За словами командування, тактика ракетних ударів росіян продовжується — як засіб бойового і психологічного тиску. Зокрема, окупанти влучили в соціальні об’єкти, зокрема лікарню, дитячу спортивну школу й стадіон. Деякі ракети знищила українська ППО.

У північно-західній частині Чорного моря корабельне угруповання ворога намагається підтримувати сприятливий для своїх сил оперативний режим. Втім, несприятливі штормові погодні умови змушують їх час від часу укриватися в пунктах базування.

 «На стійкість до морської хвороби випробовуються екіпажі 4 ракетних та 3 великих десантних кораблів», — повідомили в ОК.

Як зазначає командування, загроза ракетного удару з моря залишається досить високою, але не виключаються удари і з тимчасово окупованих територій Криму та Херсонщини. Також можливе застосування росіянами стратегічної авіації.

Source link

Back to top button