Львів

Українська розвідка оприлюднила список слуг Кадирова: вбивць, гвалтівників і мародерів13:13 15 травня 2022 р.

У військовому вторгненні в Україну брало участь близько 2,5 тисячі бойовиків з чеченської республіки.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, пише Dailylviv.com.

Так звані “кадирівці” почали заходити на територію України в перші дні широкомасштабного військового вторгнення росії. 

Основним їхнім завданням було залякування і геноцид українців. Перебуваючи в другому ешелоні наступу, “кадирівці”займалися обшуками помешкань, знущаннями над заручниками і мирними мешканцями, грабунками і розбоєм.

Після того, як російські війська почали зазнавати перших масштабних втрат, “кадирівцям” наказали зупиняти підрозділи окупантів, що відступали, та показово розстрілювати тих, хто відмовлялися воювати.

З ганьбою відкинуті українськими воїнами від Києва і Чернігова кадирівські найманці перемістилися на Луганський і Маріупольський напрямки, де продовжили грабувати й знімати ролики про свої “подвиги” для TikTok.

Показово, що попри вдавані навченість, бойовий дух і оснащення кадирівських тіктокерів, навіть поза зоною активних бойових дій, з 2,5 тисячі найманців близько ста загинули, близько трьохсот отримали поранення і понад шістдесят втекли з України, покинувши зброю та амуніцію.

Воєнна розвідка України оприлюднює список бойовиків з чеченської республіки, які в березні – травні 2022 року брали участь в російській агресії, та нагадує, що за злочини проти мирного населення України всіх воєнних злочинців буде притягнуто до відповідальності.

Список за посиланням.Джерело https://dailylviv.com/news/kryminal/ukrayinska-rozvidka-oprylyudnyla-spysok-sluh-kadyrova-vbyvts-hvaltivnykiv-i-maroderiv-99512

Back to top button