Львів

Українські артилеристи розповіли, як використовують космічну розвідку для знищення окупантів


Повністю відпрацьований механізм розвідувально-ударного комплексу працює цілодобово

У 45-ій окремій артилерійській бригаді Збройних Сил України продемонстрували, як працює артилерійська розвідка, яка дозволяє завдавати точкові та вкрай болючі удари по позиціях ворога.

Відповідне відео опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. У відомстві додали, що артилеристи отримають дані безпосередньо від космічної розвідки й лише після цього проводиться дорозвідка цілей за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Після того, як безпілотники зафіксують ціль – завдається вогневий удар із коригуванням вогнем з дрона.

В опублікованому відео для удару по противну були використані 203-міліметрові самохідні артилерійські системи 2C7 “Піон”. Внаслідок влучного удару по ворожих позиціях артилеристи ЗСУ змогли знищити паливозаправник та декілька одиниць легкої бронетехніки.

Повністю відпрацьований механізм розвідувально-ударного комплексу працює цілодобово. Завдяки розвідувальним даним з супутників, наші захисники отримують повну картину із переміщеннями ворога, місцями його концентрації та передовими базами зберігання.

Отримані дані розподіляються серед підрозділів. Це дозволяє власними засобами, насамперед безпілотниками, уточнити необхідну інформацію, а вже потім – використати їх для коригування вогню.

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук

Source link

Back to top button